English  |  Polski 

W planach Pellene jest realizacja kolejnych 3 inwestycji mieszkaniowych na terenie Głogowa oraz 2 kompleksów sportowo - hotelowych na terenie Polski.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej bieżącej oferty, w której znajdzecie Państwo:

  • Mieszkania na Starym Miescie w Głogowie

  • Pasaż IGI- realizowane przez Pellene na Starym Miescie zachowuje charakterystyczny dla tego zakątka Głogowa kameralny charakter zabudowy. Cztery kondygnacyjne budynki z poddaszem użytkowym położone zostały w samym centrum miasta w pobliżu którego znajdują się zielone, rozległe tereny spacerowe…. Ciszę i spokój gwarantuje wystarczający dystans od głównych miejskich arterii drogowych. Pasaż IGI usytuowany jest w środku i doskonale skomunikowany z drogami prowadzącymi z i do miasta.

  • Na terenie posesji zaplanowano: centrum handlowe, aleje spacerowe, wszystkie tereny zielone zostaną obsadzone roślinnością ogrodową. Pasaż handlowy usytuowany będzie na dwóch poziomach kondygnacji. Każde ze 126 mieszkań o powierzchniach od 40 do 400 mkw posiadać będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Ponadto Wspólnota Mieszkaniowa przyszłych właścicieli mieszkań będzie mogła zadecydować o przeznaczeniu pomieszczenia, które Inwestor wstępnie przeznaczył na pokój zabaw – rodzaj świetlicy osiedlowej dla dzieci lub jako pomieszczenie dla zarządcy osiedla. Niebanalna architektura, wysoki standard wykończenia budynków, urokliwa zabudowa sąsiednia, bliskość wszelkich niezbędnych każdego dnia udogodnień, takich jak: szkoły, przedszkola, placówki zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej. Osiedle będzie ogrodzone, całodobowo monitorowane, a w obrębie jednego z budynków znajduje się pomieszczenie przeznaczone dla pracowników ochrony.